Z dumą informujemy, że w tym roku eksperci z branży kolejny raz nagrodzili nasze urządzenia złotymi medalami Międzynarodowych Targów Poznańskich 2020. Jest to jedna z najbardziej rozpoznawalnych nagród na polskim rynku, która jest przyznawana po wnikliwej ocenie ekspertów innowacyjnym produktom, które spełniają szereg wymagających kryteriów.

Pierwszym z produktów, które w tym roku zostało nagrodzone prestiżową nagrodą to: MOBILNE LINIE NAPOSADZKOWE UNILINE QUANTUM MOBILE – niewymagające instalacji w fundamencie, przy zachowaniu wszystkich zaawansowane funkcji systemów pomiarowych i diagnostycznych.

Linie mogą być użytkowane na dowolnej płaskiej powierzchni utwardzonej. Zestaw składa się z oddzielnych i konfigurowalnych modułów testowych, które są zintegrowane w jeden spójny system diagnostyczny.

Drugim jest Opóźnieniomierz BMD-400 – wielofunkcyjny przyrząd do badania działania układów hamulcowych pojazdów.

Dzięki zastosowaniu najnowszych technologii pomiaru, przetwarzania danych i komunikacji uzyskano wiele funkcji w jednym przyrządzie. Wprowadza to nową jakość na SKP minimalizując czas badania pojazdu i  obniżając koszty utrzymania wyposażenia. BMD-400 to to także jedyny opóźnieniomierz z trójosiowym akcelerometrem dającym gwarancję dokładności pomiarów. Może służyć również jako pilot zdalnego sterowania linią diagnostyczną i szarpakiem. Urządzenie posiada Certyfikat ITS i może być stosowany na Stacjach Kontroli Pojazdów.

Teraz liczymy na Państwa głosy w plebiscycie Złoty Medal – Wybór Konsumentów, w którym o zwycięzcy decydują internauci.

Poniżej krótka instrukcja, w jaki sposób można zagłosować:

Głosować można  CODZIENNIE.

Za każdy oddany głos  dziękujemy!