Wymiany i modernizacje urządzeń

scroll-down-white

Wymiany i modernizacje urządzeń

Ciągły postęp techniczny oraz zmieniające się wymagania prawne wymagają ciągłego rozwoju urządzeń diagnostycznych w zakresie technik pomiarowych, technologii przetwarzania sygnałów oraz oprogramowania. UNIMETAL dokłada ogromnych starań, aby zachować, w toku prac badawczo-rozwojowych, kompatybilność pomiędzy generacjami naszych urządzeń oraz modułowość linii diagnostycznych. Pozwala to naszym Klientom na prostą i szybką modernizację, bez konieczności ponoszenia zbędnych kosztów.

Modernizacja linii diagnostycznej to nowe otwarcie dla Państwa stacji kontroli pojazdów.

Modernizacje linii diagnostycznych polegają albo na wymianie poszczególnych urządzeń diagnostycznych, albo mają charakter częściowy i obejmują jedną lub kilka z poniższych opcji:

  • modernizacji układu sterowana,
  • modernizacji układów pomiarowego,
  • renowacji podzespołów modułów mechanicznych,
  • aktualizacji oprogramowania (z ewentualną wymianą komputera),
  • rozszerzenia linii diagnostycznej o nowe urządzenia takie jak zintegrowany z linią analizator spalin, dymomierz czy nowoczesny tester świateł.
  • rozszerzenie linii diagnostycznej o nowsze opcje takie jak pakiet „4×4”, Smart Start ze wspomaganiem wyjazdu czy czytnik dowodów rejestracyjnych, kamery lub inne najnowsze rozwiązania.

Proces modernizacji odbywa się sprawnie w następujących krokach:

  1. ZGŁOSZENIE. Rozmowa z z Działem Serwisu
  2. WIZYTA SERWSU. Serwis przyjedzie do Państwa bezpłatnie w celu oceny stanu technicznego urządzeń i zakresu modernizacji urządzeń.
  3. OFERTA. Na podstawie informacji od Państwa i naszego Działu Serwisu przygotowujemy ofertę modernizacji zgodną z oczekiwaniami i dostosowaną do potrzeb.
  4. REALIZACJA. Dział Serwisu firmy zapewnia, aby proces modernizacji przebiegł szybko i sprawnie.

W sprawie umów serwisowych prosimy o kontakt:

Specjalista ds. sprzedaży usług serwisowych: Agata Puzon

 

 

lub

 wew. 19

 

e-mail: serwis@unimetal.pl