Zestaw do kalibracji kamer i radarów ADAS

TYP

scroll-down-white

ADAS: ZAAWANSOWANE SYSTEMY WSPOMAGANIA KIEROWCY

Narzędzia TEXA umożliwiają wykonanie kalibracji statycznych i dynamicznych oraz zapewniają precyzyjne przywrócenie poprawnego działania systemów ADAS zapewniając bezpieczeństwo kierowcom oraz mechanikom wykonującym diagnostykę i kalibrację.
Zestaw kalibracyjny ADAS w naszej ofercie to praktyczne narzędzie warsztatowe umożliwiające dokładną regulację czujników radarowych i kamer systemów wspomagania kierowcy. W skład zestawu wchodzą:

  • wielofunkcyjny regulowany stojak z tablicą do radarów z uchwytami na panele kalibracyjne (dla poszczególnych marek) lub wyświetlacz paneli (dostępne różne modele i wyposażenie dodatkowe),
  • interfejs diagnostyczny firmy TEXA ze zintegrowanym oprogramowaniem, 
  • jeden z zestawów do ustawiania geometrii kół Quantum 3D lub opartej na technologii CCD, tj. Quantum GEO lub UniGEO.

Warunkiem koniecznym do przeprowadzenia kalibracji ADAS jest bardzo precyzyjne pozycjonowanie paneli lub wyświetlacza paneli w stosunku do pojazdu. Szybkie i precyzyjne pozycjonowanie wykonuje się przy użyciu jednej z naszych w/w geometrii lub jej elementów i zestawu dalmierzy. Zaletą tego zestawu geometrii jest fakt, że nie ma potrzeby zakupu osobnego oprzyrządowania do pozycjonowania.

W ofercie dostępne zestawy do kalibracji kamer i radarów w samochodach osobowych i ciężarowych.

Zapytaj o ofertę, tel.: 667150970