Kompleksowe wyposażenie warsztatów szkolnych w pomoce dydaktyczne i niezbędne urządzenia do zorganizowania części praktycznej egzaminu potwierdzającego kwalifikacje zawodowe

Staże i praktyki zawodowe

M12 i M18

scroll-down-white

Oferta dla szkół M12 i M18

Doświadczenie

Będąc producentem najnowocześniejszych linii diagnostycznych w Polsce mamy największe doświadczenie w branży motoryzacyjnej w doborze urządzeń i obsługi szkół, w zakresie wyposażenia stanowisk egzaminacyjnych dla kwalifikacji M.12 i M.18, zgodnie ze standardami kształcenia oraz wytycznymi MEN.
Nasza oferta skierowana jest do wszystkich typów szkół o profilu samochodowym, powiązanych z uzyskaniem kwalifikacji w zawodach: technik pojazdów samochodowych (kod: 311513), elektromechanik pojazdów samochodowych (kod:741203), mechanik pojazdów samochodowych (kod: 723103[04])

  • M.12 – Diagnozowanie oraz naprawa elektrycznych i elektronicznych układów pojazdów samochodowych
  • M.18 – Diagnozowanie oraz naprawa podzespołów i zespołów pojazdów samochodowych

Kompleksowa oferta

Przygotowując specjalną ofertę dla szkół wyspecjalizowaliśmy się w wyposażaniu pracowni praktycznej nauki zawodu oraz stanowisk egzaminacyjnych od podstaw oraz doposażeniu i modernizacji posiadanego już zaplecza warsztatowego.
Dla pracowni, które wymagają modernizacji oferujemy także wsparcie w zakresie doradztwa technicznego związanego z przebudową i adaptacją pomieszczeń pod montaż nowych urządzeń, m.in. linii diagnostycznych, podnośników, wyciągów spalin itp..

Obok odpowiedniego doboru urządzeń i specjalnych warunków zapewniamy:

  • szkolenia i kursy dla nauczycieli,
  • kursy dla kandydatów na diagnostów dla najlepszych uczniów i studentów,
  • praktyki i staże dyplomowe.

W SPRAWIE SZCZEGÓŁOWYCH INFORMACJI DOTYCZĄCYCH OFERTY WYPOSAŻENIA PROSIMY O KONTAKT TELEFONICZNY:

Mariusz:  

Aleksandra: 

Staże i praktyki zawodowe

Szkolimy Młode Kadry – Przyłącz się!

Cenimy energię, otwartość i zaangażowanie osób, które chcą zdobywać nowe doświadczenie i umiejętności.

Chcemy, aby nasi praktykanci i stażyści po zakończonej edukacji, poza świadectwem, posiadali już pierwsze doświadczenie zawodowe.

Każdego roku przyjmujemy kilkudziesięciu uczniów, absolwentów kierunków zawodowych, technicznych i ogólnych.

Zapraszamy do współpracy!

W SPRAWIE SZCZEGÓŁOWYCH INFORMACJI DOTYCZĄCYCH PRAKTYK PROSIMY O KONTAKT TELEFONICZNY:

Gwarancja i zaufanie

Na przestrzeni ostatnich lat mamy na swoim koncie kilkadziesiąt zrealizowanych dostaw wyposażenia warsztatów szkolnych potwierdzonych odpowiednio referencjami. Zaufało nam wiele placówek oświatowych, co motywuje nas do dalszego rozwoju i rozszerzania oferty, aby jak najlepiej wyposażać kolejne pracownie dydaktyczne.