Narzędzia ręczne

dedykowane dla warsztatów

scroll-down-white

Narzędzia ręczne

W swojej ofercie posiadamy narzędzia ręczne, narzędzia pneumatyczne i dedykowane narzędzia dla motoryzacji.
Oferta kierowana jest zarówno dla profesjonalistów jak i majsterkowiczów dlatego dbamy o gwarancję jakości.

Satysfakcja użytkownika jest dla nas najważniejsza! Z tego względu oferujemy narzędzia wielu znanych i uznanych w Polsce i na świecie firm narzędziowych, taki jak: Gedore, Facom, Jonnesway, Yato, Knipex, Wera, Beta itd.

Nasza oferta narzędziowa dedykowana jest także dla wszystkich typów szkół o profilu samochodowym, powiązanych z uzyskaniem kwalifikacji w zawodach: technik pojazdów samochodowych, elektromechanik pojazdów samochodowych.

Jako wiodący producent i dostawca urządzeń diagnostycznych dla SKP w swojej podstawowej ofercie posiadamy szafki narzędziowe firm: Tengtools, Ferax i KS Tools, których wyposażenie jest zgodnie z wymaganiami dot. SKP określonymi w Dz.U. Nr 40 poz. 275 z dnia 10 lutego 2006r.

Przygotowane przez nas komplety spełniają wymagania dot. wyposażenia SKP i OSKP w zestaw narzędzi monterskich oraz podstawowy zestaw przyrządów mierniczych ogólnego przeznaczenia.

Branża narzędziowa dynamicznie się rozwija dlatego w celu przygotowania szczegółowej oferty zgodniej z Państwa zapotrzebowaniem prosimy o kontakt z działem handlowym pod nr tel.: