Automechanika Frankfurt zakończona sukcesem!

W dniach 11-15 września br. jako wystawca w targach AUTOMECHANIKA we Frankfurcie prezentowaliśmy kompletną gamę naszych linii diagnostycznych w wersjach zagłębianych i mobilnych. Pokazaliśmy „najmłodsze dziecko” naszego Centrum Badawczo-Rozwojowego, czyli urządzenie do wprowadzania pojazdu w stan utraty przyczepności na torach jazdy – SkidCraft. Pochwaliliśmy się też uzyskanymi w ramach projektu iSKP (inteligentna Stacja Kontroli Pojazdów) innowacyjnymi rozwiązaniami, które optymalizują i automatyzują pracę diagnostów, w tym redukują do minimum czynności biurokratyczne.

Przyświecającym nam celem udziału w targach było badanie potrzeb naszych odbiorców, dystrybutorów, użytkowników oraz projektów publicznych na rzecz poprawy bezpieczeństwa na drogach na całym świecie.

Automechanika to impreza skoncentrowana na najnowszych technologiach, co jest w 100% odzwierciedleniem kierunku w jakim rozwija się nasze firma. Dzięki wielu ciekawym spotkaniom, rozmowom z użytkownikami, sprzedawcami oraz inżynierami z całego świata pozyskaliśmy bezcenną wiedzę, która pozwoli udoskonalać nasze produkty. Podczas tegorocznych targów pozyskaliśmy nie tylko cennych klientów, nawiązaliśmy współpracę z nowymi instytucjami działającymi w branży motoryzacyjnej, ale mieliśmy okazję poznać wielu wspaniałych ludzi, którzy napędzają do dalszego działania.

Kolejny raz udowodniliśmy, że Unimetal liczy się jako producent urządzeń diagnostycznych, ale też jest solidnym partnerem nawet dla najbardziej wymagających klientów.

Dziękujemy za spotkania, miłe i owocne rozmowy, rzeczowe uwagi i słowa uznania.

Dziękujemy że byliście tam z nami!