Wyposażenie SKP

Profesjonalne i niezawodne wyposażenie stacji kontroli pojazdów - kompleksowa oferta

Zobacz

Wyposażenie warsztatów

Podnośniki, stacje klimatyzacji, serwis ogumienia, testery diagnostyczne i narzędzia

Zobacz

Wyposażenie ODTJ

Kompleksowe wyposażenie ośrodków zajmujących się doskonaleniem techniki jazdy

Zobacz

Serwis

Kompleksowe usługi serwisowe wyposażenia SKP i warsztatów na terenie całego kraju

Zobacz

Szkolenia

Szkolenia diagnostów zgodne z wymaganiami programowymi Ministerstwa Infrastruktury

Zobacz

Oferta dla szkół

Kompleksowe wyposażenie warsztatów szkolnych wraz z pakietem szerokiej współpracy

Zobacz

Jak działamy?

Nasi doradcy techniczno-handlowi pracują na terenie całego kraju, wspierani są przez Biuro Obsługi Klienta w siedzibie firmy. Doradca firmy UNIMETAL to nie tylko osoba prowadząca sprzedaż, ale przede wszystkim merytorycznie przygotowany i doświadczony ekspert w zakresie budowy, wyposażenia i modernizacji SKP i serwisów samochodowych. Dlatego dla sukcesu Twojej inwestycji, zarówno nowej budowy jak i modernizacji istniejącego obiektu, ważne jest, aby nawiązać kontakt z naszym doradcą i przeprowadzić konsultacje techniczne przed podjęciem jakichkolwiek działań. Pomoże to optymalnie przygotować inwestycję i uniknąć ewentualnych niepotrzebnych kosztów. Dane do kontaktu z właściwym doradcą można znaleźć TUTAJ.

W trakcie realizacji pomagamy przy wyborze lokalizacji nowej inwestycji lub w określeniu zakresu modernizacji już istniejącego obiektu. Na etapie projektowania nasz doradca wspiera Państwa przy w ustalaniu rozmieszczenia urządzeń i pozostałej infrastruktury niezbędnej na stacji kontroli pojazdów czy serwisie. Dostarczamy odpowiednie rysunki techniczne rozmieszczenia i fundamentów poszczególnych urządzeń. A już w trakcie realizacji nasz doradca sprawdza, na właściwych etapach prac, kluczowe elementy wykonania, takie jak poprawność przygotowania fundamentów, przepustów i pozostałych kluczowych elementów.

Załogi serwisowe firmy UNIMETAL są non-stop w ruchu na terenie całego kraju. Jako producent urządzeń zapewniamy wieloletni dostęp do części zamiennych i komponentów, bieżące aktualizacje oprogramowania, kompatybilność wersji urządzeń oraz przede wszystkim skuteczność serwisu wynikającą z pełnego dostępu do danych technicznych dotyczących budowy i działania naszych urządzeń. Więcej szczegółowych informacji znajdziesz w dziale SERWIS.

Ośrodek Szkoleniowy Diagnostów firmy UNIMETAL prowadzi szkolenia dla kandydatów dla diagnostów oraz dodatkowe szkolenia dla diagnostów uzupełniających kwalifikacje. Szkolenia przeprowadzane są przez uprawnionych wykładowców o najwyższych kwalifikacjach oraz przez praktyków z doświadczeniem w diagnostyce. Programy są zgodne z aktualnymi wymaganiami prawnymi w tym zakresie. Uczestnicy otrzymują wszystkie niezbędne materiały, czas na konsultacje i dostęp do wyposażenia SKP i OSKP w Centrum Motoryzacyjnym UNIMETAL. Więcej na ten temat w dziale SZKOLENIA.

Jednym z ważnych czynników, przy zakupie urządzeń diagnostycznych, jest możliwość modernizacji w przyszłości, choćby w celu spełnienia zmieniających się wymagań prawnych. Z myślą o ograniczeniu związanych z tym kosztów, UNIMETAL kładzie nacisk na zachowanie kompatybilności swoich urządzeń pomiędzy starszymi i nowszymi generacjami. Dotyczy to zarówno wymiarów wnęk fundamentowych, jak również układów pomiarowych i sterowania. Jeżeli zmieniasz stare urządzenia innych producentów na nowy sprzęt UNIMETAL mamy dla Ciebie specjalną ofertę, która pozwoli na optymalizację kosztów tej modernizacji.

Więcej na ten temat w dziale MODERNIZACJE I WYMIANY.

Czy wiesz, że...?

Efektywność dzięki technologiom

W ramach naszego programu badawczo-rozwojowego iSKP zaprzęgamy najnowsze technologie do tworzenia inteligentnych stacji kontroli pojazdów.

Efektywność dzięki technologiom

W ramach naszego programu badawczo-rozwojowego iSKP zaprzęgamy najnowsze technologie do tworzenia inteligentnych stacji kontroli pojazdów.

Referencje

Nasi klienci o nas

Aktualności

bądź na bieżąco

NOWOŚĆ! Podnośniki do samochodów elektrycznych

09 czerwca 2022

NOWY podnośnik dedykowany do elektryków już w naszej ofercie! Innowacyjne, niskoprofilowe ramiona z obrotową końcówką nadają się do podnoszenia wszystkich typów pojazdów – od standardowych samochodów miejskich po samochody sportowe  z niskim zawieszeniem – w

Zobacz

Konferencja PISKP – 25-27 maja 2022r. Zakopane

05 maja 2022

UNIMETAL – Oficjalny partner XVI KONFERENCJI SZKOLENIOWEJ PISKP 25-27 maja 2022r. „Stacje Kontroli Pojazdów – 2022”, Nowa dekada – nierozwiązane problemy Serdecznie zapraszamy na XVI Konferencję szkoleniową Polskiej Izby Stacji Kontroli Pojazdów do Zakopanego. Tematem przewodnim konferencji

Zobacz

UNIMETAL, ZŁOTY MEDALISTA! 

05 kwietnia 2022

 Podczas tegorocznych Międzynarodowych Targów Techniki Motoryzacyjnej TTM 2022 otrzymaliśmy dwa ZŁOTE MEDALE!  Pierwszy z nich za całkowicie nową i już certyfikowaną serię linii diagnostycznych ALPHA, a drugi medal za rozwiązanie IT w postaci protokołu iSKP.

Zobacz

Kontakt z doradcą techniczno-handlowym

Szybki kontakt

Odpowiadamy w ciągu 24h!

Kontakt z doradcą techniczno-handlowym

Szybki kontakt

Odpowiadamy w ciągu 24h!