Wyposażenie SKP

Profesjonalne i niezawodne wyposażenie stacji kontroli pojazdów - kompleksowa oferta

Zobacz

Wyposażenie warsztatów

Podnośniki, stacje klimatyzacji, serwis ogumienia, testery diagnostyczne i narzędzia

Zobacz

Wyposażenie ODTJ

Kompleksowe wyposażenie ośrodków zajmujących się doskonaleniem techniki jazdy

Zobacz

Serwis

Kompleksowe usługi serwisowe wyposażenia SKP i warsztatów na terenie całego kraju

Zobacz

Szkolenia

Szkolenia diagnostów zgodne z wymaganiami programowymi Ministerstwa Infrastruktury

Zobacz

Oferta dla szkół

Kompleksowe wyposażenie warsztatów szkolnych wraz z pakietem szerokiej współpracy

Zobacz

Jak działamy?

Nasi doradcy techniczno-handlowi pracują na terenie całego kraju, wspierani są przez Biuro Obsługi Klienta w siedzibie firmy. Doradca firmy UNIMETAL to nie tylko osoba prowadząca sprzedaż, ale przede wszystkim merytorycznie przygotowany i doświadczony ekspert w zakresie budowy, wyposażenia i modernizacji SKP i serwisów samochodowych. Dlatego dla sukcesu Twojej inwestycji, zarówno nowej budowy jak i modernizacji istniejącego obiektu, ważne jest, aby nawiązać kontakt z naszym doradcą i przeprowadzić konsultacje techniczne przed podjęciem jakichkolwiek działań. Pomoże to optymalnie przygotować inwestycję i uniknąć ewentualnych niepotrzebnych kosztów. Dane do kontaktu z właściwym doradcą można znaleźć TUTAJ.

W trakcie realizacji pomagamy przy wyborze lokalizacji nowej inwestycji lub w określeniu zakresu modernizacji już istniejącego obiektu. Na etapie projektowania nasz doradca wspiera Państwa przy w ustalaniu rozmieszczenia urządzeń i pozostałej infrastruktury niezbędnej na stacji kontroli pojazdów czy serwisie. Dostarczamy odpowiednie rysunki techniczne rozmieszczenia i fundamentów poszczególnych urządzeń. A już w trakcie realizacji nasz doradca sprawdza, na właściwych etapach prac, kluczowe elementy wykonania, takie jak poprawność przygotowania fundamentów, przepustów i pozostałych kluczowych elementów.

Załogi serwisowe firmy UNIMETAL są non-stop w ruchu na terenie całego kraju. Jako producent urządzeń zapewniamy wieloletni dostęp do części zamiennych i komponentów, bieżące aktualizacje oprogramowania, kompatybilność wersji urządzeń oraz przede wszystkim skuteczność serwisu wynikającą z pełnego dostępu do danych technicznych dotyczących budowy i działania naszych urządzeń. Więcej szczegółowych informacji znajdziesz w dziale SERWIS.

Ośrodek Szkoleniowy Diagnostów firmy UNIMETAL prowadzi szkolenia dla kandydatów dla diagnostów oraz dodatkowe szkolenia dla diagnostów uzupełniających kwalifikacje. Szkolenia przeprowadzane są przez uprawnionych wykładowców o najwyższych kwalifikacjach oraz przez praktyków z doświadczeniem w diagnostyce. Programy są zgodne z aktualnymi wymaganiami prawnymi w tym zakresie. Uczestnicy otrzymują wszystkie niezbędne materiały, czas na konsultacje i dostęp do wyposażenia SKP i OSKP w Centrum Motoryzacyjnym UNIMETAL. Więcej na ten temat w dziale SZKOLENIA.

Jednym z ważnych czynników, przy zakupie urządzeń diagnostycznych, jest możliwość modernizacji w przyszłości, choćby w celu spełnienia zmieniających się wymagań prawnych. Z myślą o ograniczeniu związanych z tym kosztów, UNIMETAL kładzie nacisk na zachowanie kompatybilności swoich urządzeń pomiędzy starszymi i nowszymi generacjami. Dotyczy to zarówno wymiarów wnęk fundamentowych, jak również układów pomiarowych i sterowania. Jeżeli zmieniasz stare urządzenia innych producentów na nowy sprzęt UNIMETAL mamy dla Ciebie specjalną ofertę, która pozwoli na optymalizację kosztów tej modernizacji.

Więcej na ten temat w dziale MODERNIZACJE I WYMIANY.

Czy wiesz, że...?

Efektywność dzięki technologiom

W ramach naszego programu badawczo-rozwojowego iSKP zaprzęgamy najnowsze technologie do tworzenia inteligentnych stacji kontroli pojazdów.

Efektywność dzięki technologiom

W ramach naszego programu badawczo-rozwojowego iSKP zaprzęgamy najnowsze technologie do tworzenia inteligentnych stacji kontroli pojazdów.

Referencje

Nasi klienci o nas

Aktualności

bądź na bieżąco

Targi TTM 4-7.04.2024, Poznań

06 marca 2024

Zapraszamy na TTM 2024 4-7 kwietnia 2024 / stoisko nr 13 / pawilon 7A Już dziś Zapraszamy do spotkań i rozmów z nami na Targach Techniki Motoryzacyjnej w Poznaniu! Co nowego? Samocentrujący szarpak hydrauliczny SZ-20A

Zobacz

Nowa funkcjonalność oprogramowania Quantum Terminal – przechwytywanie obrazu

09 stycznia 2024

Nowa funkcjonalność oprogramowania Quantum Terminal w aplikacji na Waszych urządzeniach przenośnych z androidem. Uni Foto to drugi sposób na dokonywanie sprawnej i szybkiej archiwizacji fotograficznej, która już od kilkunastu miesięcy jest zapowiadana środowisku SKP. Często

Zobacz

UNIMETAL członkiem korporacyjnym CITA

04 września 2023

   Z dumą informujemy, że firma UNIMETAL została przyjęta do organizacji CITA – International Motor Vehicle Inspection Committee. CITA to światowa organizacja, z siedzibą w Brukseli, zrzeszająca podmioty zajmujące się badaniami technicznymi pojazdów samochodowych, badaniami naukowymi w

Zobacz

Kontakt z doradcą techniczno-handlowym

Szybki kontakt

Odpowiadamy w ciągu 24h!

Kontakt z doradcą techniczno-handlowym

Szybki kontakt

Odpowiadamy w ciągu 24h!