Wyposażenie SKP

Profesjonalne i niezawodne wyposażenie stacji kontroli pojazdów - kompleksowa oferta

Zobacz

Wyposażenie warsztatów

Podnośniki, stacje klimatyzacji, serwis ogumienia, testery diagnostyczne i narzędzia

Zobacz

Wyposażenie ODTJ

Kompleksowe wyposażenie ośrodków zajmujących się doskonaleniem techniki jazdy

Zobacz

Serwis

Kompleksowe usługi serwisowe wyposażenia SKP i warsztatów na terenie całego kraju

Zobacz

Szkolenia

Szkolenia diagnostów zgodne z wymaganiami programowymi Ministerstwa Infrastruktury

Zobacz

Oferta dla szkół

Kompleksowe wyposażenie warsztatów szkolnych wraz z pakietem szerokiej współpracy

Zobacz

Jak działamy?

Nasi doradcy techniczno-handlowi pracują na terenie całego kraju, wspierani są przez Biuro Obsługi Klienta w siedzibie firmy. Doradca firmy UNIMETAL to nie tylko osoba prowadząca sprzedaż, ale przede wszystkim merytorycznie przygotowany i doświadczony ekspert w zakresie budowy, wyposażenia i modernizacji SKP i serwisów samochodowych. Dlatego dla sukcesu Twojej inwestycji, zarówno nowej budowy jak i modernizacji istniejącego obiektu, ważne jest, aby nawiązać kontakt z naszym doradcą i przeprowadzić konsultacje techniczne przed podjęciem jakichkolwiek działań. Pomoże to optymalnie przygotować inwestycję i uniknąć ewentualnych niepotrzebnych kosztów. Dane do kontaktu z właściwym doradcą można znaleźć TUTAJ.

W trakcie realizacji pomagamy przy wyborze lokalizacji nowej inwestycji lub w określeniu zakresu modernizacji już istniejącego obiektu. Na etapie projektowania nasz doradca wspiera Państwa przy w ustalaniu rozmieszczenia urządzeń i pozostałej infrastruktury niezbędnej na stacji kontroli pojazdów czy serwisie. Dostarczamy odpowiednie rysunki techniczne rozmieszczenia i fundamentów poszczególnych urządzeń. A już w trakcie realizacji nasz doradca sprawdza, na właściwych etapach prac, kluczowe elementy wykonania, takie jak poprawność przygotowania fundamentów, przepustów i pozostałych kluczowych elementów.

Załogi serwisowe firmy UNIMETAL są non-stop w ruchu na terenie całego kraju. Jako producent urządzeń zapewniamy wieloletni dostęp do części zamiennych i komponentów, bieżące aktualizacje oprogramowania, kompatybilność wersji urządzeń oraz przede wszystkim skuteczność serwisu wynikającą z pełnego dostępu do danych technicznych dotyczących budowy i działania naszych urządzeń. Więcej szczegółowych informacji znajdziesz w dziale SERWIS.

Ośrodek Szkoleniowy Diagnostów firmy UNIMETAL prowadzi szkolenia dla kandydatów dla diagnostów oraz dodatkowe szkolenia dla diagnostów uzupełniających kwalifikacje. Szkolenia przeprowadzane są przez uprawnionych wykładowców o najwyższych kwalifikacjach oraz przez praktyków z doświadczeniem w diagnostyce. Programy są zgodne z aktualnymi wymaganiami prawnymi w tym zakresie. Uczestnicy otrzymują wszystkie niezbędne materiały, czas na konsultacje i dostęp do wyposażenia SKP i OSKP w Centrum Motoryzacyjnym UNIMETAL. Więcej na ten temat w dziale SZKOLENIA.

Jednym z ważnych czynników, przy zakupie urządzeń diagnostycznych, jest możliwość modernizacji w przyszłości, choćby w celu spełnienia zmieniających się wymagań prawnych. Z myślą o ograniczeniu związanych z tym kosztów, UNIMETAL kładzie nacisk na zachowanie kompatybilności swoich urządzeń pomiędzy starszymi i nowszymi generacjami. Dotyczy to zarówno wymiarów wnęk fundamentowych, jak również układów pomiarowych i sterowania. Jeżeli zmieniasz stare urządzenia innych producentów na nowy sprzęt UNIMETAL mamy dla Ciebie specjalną ofertę, która pozwoli na optymalizację kosztów tej modernizacji.

Więcej na ten temat w dziale MODERNIZACJE I WYMIANY.

Czy wiesz, że...?

Efektywność dzięki technologiom

W ramach naszego programu badawczo-rozwojowego iSKP zaprzęgamy najnowsze technologie do tworzenia inteligentnych stacji kontroli pojazdów.

Efektywność dzięki technologiom

W ramach naszego programu badawczo-rozwojowego iSKP zaprzęgamy najnowsze technologie do tworzenia inteligentnych stacji kontroli pojazdów.

Referencje

Nasi klienci o nas

Aktualności

bądź na bieżąco

PROMOCJA!!!

27 czerwca 2019

Elektroniczny przyrząd do pomiaru i ustawiania świateł z możliwością podłaczenia do komputera – PEGASO za jedyne 5490,00 zł! Promocja do wyczerpania zapasów! Zamówienia można wysyłać na adres: marketing@unimetal.pl Więcej…

Zobacz

Geometria 3D z certyfikatem ITS

13 czerwca 2019

Nowa jakość 3D oferowana przez UNIMETAL: Rewolucyjny, oparty na najnowszej technologii Quantum 3D to pierwszy naprawdę trójwymiarowy inteligentny system, w którym pomiary rzeczywiście są dokonywane w trzech współrzędnych przy zachowaniu wysokiej dokładności. Dołożyliśmy wszelkich starań

Zobacz

Konferencja PISKP 2019 zakończona!

04 czerwca 2019

XV KONFERENCJA SZKOLENIOWA PISKP pod hasłem „Nowe technologie w SKP” za nami! Jako oficjalny Partner serdecznie dziękujemy za udział w konferencji szkoleniowej Polskiej Izby Stacji Kontroli Pojazdów „Stacje Kontroli Pojazdów – 2019” w Ustce. Podczas tegorocznej

Zobacz

Kontakt z doradcą techniczno-handlowym

Szybki kontakt

Odpowiadamy w ciągu 24h!

Kontakt z doradcą techniczno-handlowym

Szybki kontakt

Odpowiadamy w ciągu 24h!