Kolejne Targi Techniki Motoryzacyjne za nami!

W niedzielę 8 kwietnia dobiegło końca największe święto motoryzacji w Polsce – Targi Techniki Motoryzacyjnej 2018!

TTM Poznań to największe krajowe targi, które od lat cieszą się niesłabnącą popularnością zarówno wśród profesjonalistów z branży jak i pasjonatów motoryzacji.

W ciągu zaledwie 4 dni spotkań pokazaliśmy Państwu kierunek rozwoju diagnostyki samochodowej, mieliśmy możliwość prezentacji naszych urządzeń w praktyce na „Żywym warsztacie” i zgarnęliśmy 2 Złote Medale MTP dla naszych produktów. Nagrodzony został SKIDCRAFT – innowacyjny system do destabilizacji toru jazdy oraz Quantum UniGeo uniwersalne urządzenie do geometrii bazujące na ulepszonej technologii CCD.

Niezmiernie miło było usłyszeć od Państwa słowa uznania dla naszych urządzeń. Nic tak nie motywuje do dalszej pracy niż rzetelne i szczere opinie użytkowników!

To sprawia, że prezentowane przez nas najnowsze zintegrowane linie diagnostyczne Uniline Quantum Galaxy, oraz pozostałe urządzenia z serii do geometrii Quantum są jeszcze bardziej doskonałe.

Dziękujemy wszystkim zainteresowanym za wizytę na naszym stoisku. Mamy nadzieję, że nasze spotkania przyniosą wymierne efekty i pozwolą na zawiązanie lub kontynuację owocnej współpracy.

Dziękujemy, że byliście z nami!

Zespół Unimetal