Jeżeli prowadzisz serwis samochodowy, to pewnie zetknąłeś się z koniecznością kalibracji kamer i radarów stanowiących część zaawansowanych systemów wspomagania kierowcy, tzw. ADAS. Być może zastanawiałeś się: a co jeśli po wymianie szyby, naprawie zawieszenia lub zmianie ustawień geometrii, ADAS będzie działać inaczej niż zakładał producent? A może sami klienci pytają już o swoje bezpieczeństwo?

Wychodząc naprzeciw tym potrzebom i obawom, firmy UNIMETAL i TEXA oferują zintegrowany zestaw do kalibracji kamer i radarów ADAS. Proponowane rozwiązanie wykorzystuje głowice wchodzące w skład zestawu do pomiaru i ustawienia geometrii kół Quantum  GEO i UniGEO firmy UNIMETAL.

W praktyce oznacza to, że możesz znacznie oszczędzić na sprzęcie i jego utrzymaniu, dzięki wielofunkcyjności naszego zestawu. Użytkownicy geometrii z rodziny Quantum, mogą je rozszerzyć do zestawu do kalibracji ADAS, poprzez zakupienie zestawu rozszerzającego składającego się ze stelaża kalibracyjnego z panelami (dla poszczególnych marek), adapterów do mocowania głowic pomiarowych do geometrii na belce stelaża, aktualizacji programowania oraz interfejsu diagnostycznego. Natomiast klienci nieposiadający geometrii firmy UNIMETAL, nabywają zestaw do kalibracji ADAS, który w każdej chwili mogą rozszerzyć do wysokiej klasy zestawu do geometrii.

Dodatkową dobrą wiadomością jest fakt, że nie trzeba kupować paneli kalibracyjnych wszystkich marek już na początku, wybieracie tylko te panele, których aktualnie potrzebujecie.

Zamów już teraz! Oszczędzasz na sprzęcie, nie na swoich klientach.

Skorzystaj z premierowej ceny!

Telefon 67 263 30 80

Kompletny zestaw do kalibracji kamer i radarów ADAS w pojazdach marki AUDI