Nowości Unimetal – TTM  Poznań, 5-8.04.2018

Targach Techniki Motoryzacyjnej w Poznaniu to najważniejsze targi motoryzacyjne w kraju, dlatego chcemy pokazać nasze najnowsze osiągnięcia w dziedzinie diagnostyki.

Urządzenia generacji Quantum to połączenie sprawdzonych i dopracowanych układów mechanicznych z najnowocześniejszymi technologiami w zakresie pomiaru i komunikacji.

NOWOŚCI!
Linie diagnostyczne UNILINE QUANTUM – w ramach projektu „Inteligentna SKP” firmy UNIMETAL – zostały wzbogacone o innowacyjne funkcjonalności, które istotnie optymalizują proces badania pojazdu, minimalizują czas wprowadzania danych i zarządzania wynikami.

Quantum UniGeo to uniwersalne urządzenie do geometrii dla pojazdów osobowych i ciężarowych. Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom opartym na nadajnikach o dużym natężeniu wiązki uzyskano w pełni mobilny i skomputeryzowany zestaw dla SKP i serwisów.

Quantum Geo to nowoczesne urządzenie do geometrii pojazdów o dmc do 3.5 t. Połączenie precyzyjnej technologii, dopracowanej funkcjonalności oraz intuicyjnego interfejsu zapewnia efektywną diagnostykę i regulacje w SKP oraz serwisach samochodowych.

Uni-Scanner to szybkie urządzenie do skanowania bieżnika opon i jego analizy, oparte na technologii laserowej. Po przejechaniu przez moduł pomiarowy otrzymuje się pełen profil opon, przewidywaną drogę hamowania oraz analizę pod kątem geometrii kół.

SkidCraft to innowacyjny system do wprowadzania pojazdu w stan utraty przyczepności na torach jazdy (ODTJ). W opinii ekspertów nie ma sobie równych w doskonaleniu techniki jazdy, a według kursantów zapewnia niezapomniane emocje i zastrzyk adrenaliny.

Zapraszamy!