Podnośniki dwukolumnowe dedykowane do samochodów elektrycznych

TYP: SDE2357EV

scroll-down-white

Podnośniki dedykowane do elektryków 2-kolumnowe SPACE

Absolutna NOWOŚĆ! Aprobata BMW i Mercedesa!

UNIWERSALNY podnośnik elektromechaniczny 2-kolumnowy, model: SDE2357EV, o udźwigu 3,5t, to idealne rozwiązanie dla każdego warsztatu. 

Dedykowany do samochodów elektrycznych, ale doskonale sprawdzi się w każdym warsztacie.

Innowacyjne, niskoprofilowe ramiona z obrotową końcówką nadają się do podnoszenia wszystkich typów pojazdów – od standardowych samochodów miejskich po samochody sportowe  z niskim zawieszeniem – w tym najnowocześniejsze pojazdy elektryczne – aż po VW T6 z długim rozstawem osi.

Czym taka konstrukcja różni się od standardowych podnośników?

Samochody hybrydowe i elektryczne mają z reguły płaską podłogę, pod którą znajdują się baterie z układem chłodzenia i ogrzewania, dlatego tak ważne jest aby podnośnik ani jego ramiona nie miały kontaktu metalicznego z pojazdem*. Zastosowanie innowacyjnego rozwiązania, które opiera się na symetrycznych ramionach z obrotową łapą końcową gwarantuje bezpieczeństwo stosowania modelu włoskiej marki SPACE dla pojazdów elektrycznych i zapewnia łatwy dostęp do obsługi akumulatorów. Dodatkowo system blokowania ramion to stuprocentowa stabilność pojazdu.

Ze względu na sposób montażu łap pod podwoziem podnośnik ten idealnie sprawdzi się też do każdego innego rodzaju pojazdu o dmc. do 3,5t. Brak ograniczeń przy pracy pod podwoziem ułatwia naprawy zawieszenia, układu kierowniczego czy też układu hamulcowego.

Informacje dodatkowe

  • gwarancja podnośnika 12 miesięcy
  • sterowanie z jednej kolumny
  • przewody poprowadzone górą (łączenie kolumn górnym drążkiem)
  • adaptery ramion standardowe (wysokość min. 96/140 mm)
  • adaptery: 4x89mm (BRFJ6199) lub 4x20mm (BRFJ6172)
  • podkładki do samochodów TESLA (BRFJ6238)
Model podnośnika
UdźwigOdległość między kolumnamiWysokość
SDE 2357EV
3,5t2650 mm2022mm