Zestaw narzędzi monterskich oraz podstawowy zestaw przyrządów mierniczych ogólnego przeznaczenia.

SKP/OSKP

scroll-down-white

Narzędzia ręczne

Zgodnie z wymaganiami dot. SKP określonymi w Dz.U. Nr 40 poz. 275 z dnia 10 lutego 2006r. w swojej podstawowej ofercie posiadamy szafki narzędziowe firm: Tengtools, Ferax i KS Tools.

Przygotowane przez nas komplety spełniają wymagania dot. wyposażenia SKP i OSKP w zestaw narzędzi monterskich oraz podstawowy zestaw przyrządów mierniczych ogólnego przeznaczenia.

W swojej ofercie posiadamy także narzędzia ręczne, narzędzia pneumatyczne i dedykowane narzędzia dla motoryzacji.
Ponieważ  oferta kierowana jest nie tylko dla profesjonalistów ale i majsterkowiczów dbamy o gwarancję jakości. Satysfakcja użytkownika jest dla nas najważniejsza! Z tego względu oferujemy narzędzia wielu znanych i uznanych w Polsce i na świecie firm narzędziowych, taki jak: Gedore, Facom, Jonnesway, Yato, Knipex, Wera, Beta itd.
Nasza oferta narzędziowa dedykowana jest także dla wszystkich typów szkół o profilu samochodowym, powiązanych z uzyskaniem kwalifikacji w zawodach: technik pojazdów samochodowych, elektromechanik pojazdów samochodowych.

Branża narzędziowa dynamicznie się rozwija dlatego w celu przygotowania szczegółowej oferty zgodniej z Państwa zapotrzebowaniem prosimy o kontakt z działem handlowym pod nr tel. +48 67 263 30 80.