BMD – 400 to kolejny nowy produkt firmy UNIMETAL, który dzięki zastosowaniu najnowszych technologii nie tylko wyprzedza aktualne wymagania prawne i standardy, ale również wprowadza nową jakość na stacjach kontroli pojazdów poprzez niezawodność i obniżenie kosztów utrzymania wyposażenia.

BMD – 400 to profesjonalny przyrząd wielofunkcyjny przeznaczony do badania układów hamulcowych.

Służy jako:

  • opóźnieniomierz,
  • miernik nacisku na pedał hamulca, a także
  • miernik ciśnienia pneumatycznego w układach hamulcowych.

Jest w pełni zintegrowany z linią diagnostyczną UNILINE QUANTUM, tj. przekazuje bezprzewodowo wyniki bezpośrednio do centralnej jednostki sterującej i programu komputerowego linii diagnostycznej.

BMD-400 to również swoistego rodzaju polisa na wypadek utraty lub uszkodzenia pilotów sterujących. Może służyć jako pilot zdalnego sterowania zarówno do linii diagnostycznej jak i szarpaka.

W praktyce oznacza to, że jeżeli kupujesz nową linię lub modernizujesz dotychczasową, to wystarczy kupić jeden przyrząd zamiast dwóch osobnych urządzeń (tj. opóźnieniomierza i miernika nacisku na pedał hamulca). Ponadto stajesz się mniej podatny na awarie.

Choć BMD – 400 niesie największe korzyści dla użytkowników linii diagnostycznych UNILINE QUANTUM, to jest samodzielnym opóźnieniomierz dla stacji kontroli pojazdów. Urządzenie posiada certyfikat ITS. Jest to jedyne przyrząd na rynku, w którym zastosowano trójosiowy akcelerometr najnowszej generacji, co przekłada się na dokładność pomiaru i łatwość użycia.

Zamów już teraz!   Telefon: 67 263 30 80