SERWIS – skorzystaj na stałej współpracy

scroll-down-white

Serwis

Wyposażenie firmy UNIMETAL to nowoczesny i solidny sprzęt diagnostyczny, zdolny do bardzo intensywnej eksploatacji w trudnych warunkach. W okresie gwarancyjnym nasz fabryczny SERWIS działający na terenie całego kraju dba o przeglądy techniczne i ciągłą pracę Państwa urządzeń diagnostycznych.

W okresie pogwarancyjnym, zapewniamy utrzymanie wymaganych zdolności pomiarowych i pełnej sprawności technicznej urządzeń przez długie lata, o ile przestrzegane są nasze zalecenia w zakresie przeglądów, kalibracji oraz konserwacji urządzeń. Możecie Państwo znacznie ułatwić sobie to zadanie dzięki zawarciu z nami umowy serwisowej.

Umowa serwisowa daje Państwu wspomnianą nieprzerwaną pracę urządzeń, niższe koszty ich utrzymania oraz wydłużenie czasu eksploatacji. Nam z kolei pozwala właściwie zaplanować czas naszych ekip serwisowych i odpowiednio się do nich przygotować. Umowa to dla Państwa także szereg dodatkowych i wymiernych korzyści, dostępnych tylko dla Klientów z umowami. To przede wszystkim:

  • stałe wsparcie techniczne online,
  • oszczędności na kosztach dojazdu: koszty transportu ekipy serwisowej (zarówno w przypadku zaplanowanych wizyt, jak i nagłych napraw),
  • priorytetowe traktowanie zgłoszeń,
  • rabaty na części zamienne, modernizacje i rozszerzenia linii diagnostycznych,
  • aktualizacje do najnowszych wersji oprogramowania w cenie przeglądu.

W sprawie umów serwisowych prosimy o kontakt:

Specjalista ds. sprzedaży usług serwisowych: Agata Puzon

 

 

lub

 wew. 19

 

e-mail: serwis@unimetal.pl