SKIDCRAFT i Quantum UniGeo

Z dumą informujemy, że Kapituła Międzynarodowych Targów Poznańskich nagrodziła dwa nasze produkty Złotymi Medalami MTP 2018.

SKIDCRAFT to innowacyjny system do destabilizacji toru jazdy. Utrata przyczepności kół uzyskiwana jest dzięki naprzemiennemu podnoszeniu przedniej i/lub tylnej osi pojazdu. Sterowanie urządzeniem odbywa się za pomocą intuicyjnej aplikacji zainstalowanej na dowolnym urządzeniu z systemem Android. W opinii ekspertów SKIDCRAFT nie ma sobie równych w doskonaleniu techniki jazdy, a według kursantów zapewnia niezapomniane emocje i zastrzyk adrenaliny.

 

Quantum UniGeo to uniwersalne urządzenie do geometrii bazujące na ulepszonej technologii CCD. Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom opartym na nadajnikach o dużym natężeniu wiązki urządzenie umożliwa sprawny i dokładny pomiar parametrów geometrii kół i osi wszelkiego typu pojazdów. UniGeo to: czytelne wyniki, szybki pomiar, kompaktowość i mobilność.

Naszych złotych medalistów będziecie mogli Państwo zobaczyć na naszym stoisku nr 12 w pawilonie 7A oraz na “Żywym Warsztacie”.

Zapraszamy!