Podnośniki dwukolumnowe elektro-hydrauliczne

TYP: ATH Comfort-Lift 2.30-2.50

scroll-down-white

Podnośniki 2-kolumnowe ATH

W ofercie Unimetal znajdą Państwo szeroki wybór podnośników dwukolumnowych. Poniżej zestawiono najczęściej zamawiane oraz uniwersalne rozwiązania dla szerokiej gamy pojazdów.

Podnośniki elektro-hydrauliczne niemieckiego producenta ATH-heinl to rozwiązania dedykowane warsztatom i szkołom, które cenią sobie wygodę i szybkość obsługi.

Podnośniki do pojazdów osobowych są dostępne w udźwiach od 3 t do 5 t w różnych wariantach zakresu ramion (2- i 3- częściowe). W ofercie znajdują się podnośniki łączone dołem oraz górą w dwóch wersjach – dla pojazdów osobowych i dla pojazdów ciężarowych (z wyżej zamocowaną belką).

Wszystkie podnośniki podnoszą pojazd na 2 m a ich szerokość przejazdowa wynosi 2,48 m (w podnośniku o udźwigach do 4 t) i 3 m (w podnośniku o udźwigu 5 t). Teleskopowe ramiona podnośnika występują w wariantach symetrycznych lub asymetrycznych (dla każdego modelu) zapewniając wielofunkcyjność podnoszenia.

Podnośniki są wyposażone w panele kontrolne na obydwu kolumnach – co znacznie przyspiesza pracę z podnośnikiem oraz minimalizuje czas pracy operatora.

Dodatkowym atutem oraz cechą wyróżniającą podnośniki dwukolumnowe ATH jest tzw. “Energy set” na głównej kolumnie –  jest to gniazdo zasilające na 230 V i  12 V oraz  gniazdo na sprężone powietrze.

Elektromagnetyczne zwalnianie zapadek bezpieczeństwa.

Zachęcamy do kontaktu i przedstawienia swoich oczekiwań w celu dopasowania rozwiązania idealnego dla Państwa inwestycji.

Informacje dodatkowe

  • gwarancja podnośnika 12 miesięcy
  • sterowanie z dowolnej kolumny
  • łączenie kolumn dołem (przejazd max. 20 mm)
  • adaptery ramion standardowe (wysokość min. 90 mm)
  • osłony na łańcuch, siłowniki i liny synchronizacyjne
  • łączenie kolumn górą (w belce – dostępne dwie wersje wysokości: do pojazdów osobowych oraz wyższych, dostawczych)
  • adaptery pod konkretne auta dostawcze – wg zapytania
Model podnośnika
UdźwigRamiona
Comfort Lift 2.30
3 t
2- częściowemax. 1320 mm
Comfort Lift 2.35
3,5 t3- częściowe
max. 1615 mm
Comfort Lift 2.40
4 t3- częściowe
max. 1650 mm
Comfort Lift 2.505 t3- częściowe
max. 1950 mm